News

News zdjęcie id 186

Sukcesy zapaśników Platana

23.06.2017

Zawodnicy  trenujący na co dzień w Międzyszkolnym Uczniowskim Ludowym Klubie Sportowym ,, Platan – Borkowice”  w ostatnich dniach brali udział w zawodach zapaśniczych  zajmując  imponujące miejsca na podium. W dniach 2-3 czerwca zawodnicy wzięli udział w Międzynarodowym Turnieju im. T. Strusa w Siedlcach. Wśród chłopców – kadetów  srebrny medal zdobył Wilczak Patryk w wadze 50 kg. W grupie Młodziczek Natalia Podsiadła zdobyła srebrny medal w wadze 34 kg, Izabela Walasik  zdobyła brązowy medal,  Wilczak Paulina w wadze 57 kg zajęła V miejsce oraz Julia Papis w wadze 52 kg zajęła VIII miejsce. W dniach 9-11 2017 r. odbyły się Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS Młodzików i Młodziczek. Złoty medal w wadze 34 kg zdobyła Natalia Podsiadła, V miejsce zajęła Iza Walasik w wadze 44 kg, Julia Papis w wadze 52 kg zajęła V miejsce, Paulina Wilczak  w wadze 57 kg zajęła V miejsce. Drużynowo Platan Borkowice zajął IV miejsce w Polsce.